fbpx

Novinky

Novinky
Pomáháme v Malawi

16. února 2022

Nakrmte sirotka a staňte se nejdůležitější osobou v jeho životě.moses-s-rameckem

V Malawi pomáháme 56.721 dětem, které jsou v podobné sitauci jako je Mosesova rodina. Každý školní den tak rozdáme obědy, které nás stojí 112.000,- Kč. Pomoc FTH v Malawi má masivní dopad a velmi dobrou pověst u místních úřadů i komunit. Jméno Ježíše je oslaveno a mnohé děti poznávají Boží lásku.

Sirotka můžete nakrmit za 4 koruny denně. 

Toto je rodina Moses. Žijí v Malawi. Jejich rodiče zemřeli na AIDS. Sousedé jim pomohli přežít a nyní jim přátelé jako vy každý den poskytují zdravé jídlo. 

Bez laskavosti přátel a sousedů by se živili mrchožroutstvím nebo celodenní prací, aby si vydělali na jídlo. Místo toho jsou zdraví a chodí do školy a do kostela. Vyrůstají silné a odolávají nemocem. Jsou požehnaní a v bezpečí. 

Když dítě nakrmíte, stanete se nejdůležitější osobou v jeho životě. 

Váš dar dodává výživné jídlo našim církevním a misionářským partnerům, kteří zajišťují, aby se dostalo k dětem do jejich školy, sirotčince nebo od uzavření COVID přímo tam, kde žijí. Jídlo je důkazem, že někomu na nich skutečně záleží. Tímto člověkem jste vy a zaplňujete velké místo v srdci dítěte, zejména sirotka. 

Sirotci obvykle nemají nikoho, kdo by je mohl každý den nakrmit. Mnoho z nich bez vaší pomoci hladoví. Darujte, prosím, co nejvíce.

Nakrmte hladové dítě – Změňte situaci k lepšímu

  • 4 Kč nakrmí jedno dítě.malawi-s-rameckem
  • 2 200 Kč nakrmí 500 dětí.
  • 130 000 Kč dodá plný kontejner. jídla, které na měsíc nasytí 1 000 dětí.

Toto však vězte: Kdo skoupě rozsévá, bude také skoupě sklízet; a kdo štědře rozsévá, bude také štědře sklízet. – 2. Korintským 9:6

Každé jídlo je doručeno dítěti křesťanským partnerem organizace Feed The Hungry, který s sebou přináší evangelium.

Děkujeme,
Daniel Skokan

štítky
Zpět nahoruZpět nahoru