FEED THE HUNGRY

Feed the Hungry - nadační fond Krmte hladové

Milovaný prezident nadačního fondu Krmte hladové zemřel v 62 letech

Svědectví z Nepálu

Přehled, komu organizace Krmte hladové ve světě pomáhá.

Přátelé. Díky Vašim darům můžeme pomoci mnoha lidem po celém světě v jejich nelehké situaci. Zde Vám nabízíme stručný přehled:

Chlapec zemřel kvůli své víře

Truchlící matka ztratila kvůli ISIS všechno, co měla, včetně jejího syna. Teroristé ISIS zajali tisíce křesťanů a umírněných muslimů na středním východě.

Příběh Allieh

Islámský stát - pomoc uprchlíkům

.. každou hodinu se horší situace pro lidi, kteří byli nuceni opustit své domovy z důvodu ohrožení vražednými teroristy ISIS. Pro tyto traumatizované a vystrašené uprchlíky se blíží zima. Utekli z Iráku do sousedního Kurdistánu, aby unikli popravám, znásilňování a jiným nevýslovným brutalitám. .. S tvojí pomocí je naším cílem zaopatřit 100 tun životně nezbytného jídla a nutných potřeb pro 30 tisíc dětí a jejich rodin na dalších 60 dní. ..

Irák dnes

Islámský stát, utečenecké tábory, ale také naděje !

Libérie

Když Peace poprvé přišel z Monrovie do sirotčince Naděje v Kristu, nebyl tak usměvavý, jak ho vidíš dnes. Tehdy mu bylo pouze 10 let. Peace měl zlomené srdce a velice se bál. Jeho rodiče byli zabiti v právě probíhající občanské válce. Spolu se svými dvěma bratry a sestry truchlili nad jejich ztrátou. ..

Jižní Súdán

Místo násilí, ale také NADĚJE. Ugandská vláda požádala organizaci Krmte Hladové Východní Afrika (FTH EA), zda by mohla vytvořit systém poskytování potravy pro děti uprchlíků na školách, stejně jako předtím v Rwanwanja, kde FTH EA v současnosti krmí přibližně 13 tisíc dětí.

Farah - holčička z Konga

Za všechny ty děti bych ti rád představil příběh holčičky jménem Farah z Demokratické Republiky Kongo. Její rodiče byli zabiti v křížové palbě, když utíkali, ze své válkou zasažené země do Ugandy. Její strýc jí našel na cestě a odnesl jí na ramenou, když utíkal z Konga.

RUBRIKY
ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Přeji si dostávat informace o novinkách na vašem serveru na níže uvedenou e-mailovou adresu:  ANO NE

jméno:

e-mail:

jazyk:      CZ SK

KONTAKT