fbpx

Zapoj se

Naše odpověď na chudobu, hlad a zranění je jasná. Svědomí a soucit nás vedou k jedinému závěru… musíme pomoci! Společně můžeme být součástí řešení. Zde jsou způsoby, jak můžeš spolu s nadačním fondem Krmte hladové pomoct v boji proti hladu a chudobě a přinášet naději těm, kdo ji potřebují:

Poznávej

Vzdělávej se o tíživé situaci, kterou chudí procházejí, o tom, jak vypadá život jedné třetiny světové populace a jaký dopad mají socioekonomické a politické síly na kvalitu života v různých koutech světa. Zapiš se k odběru novinek Krmte hladové a z našich pravidelných dopisů a zpravodajů se dozvíš víc.

Odebírej E-Novinky

Sdílej

Staň se podporovatelem. Sdílej to, co ses dověděl, s přáteli a rodinou. Mluv o těchto tématech a možných řešeních ve své církvi, práci a okolí.

Sdílej

Jednej

Daruj, modli se, jednej. Podpoř projekty Krmte hladové, pro které máš nadšení. Nebo si zkus představit mnohem víc… vyber si specifický projekt, národ nebo lidi a vymysli způsob, jak motivovat druhé k tomu, aby také pomohli. Jestliže máš takový nápad, kontaktuj nás a pomůžeme ti ho rozvinout.

Spoj se s námi