fbpx

Naše poslání

Kdo jsme

image

Nadační fond Krmte hladové byl založen misionářem Dr. Lesterem Sumrallem (1913-1996) v roce 1987 jako odpověď na Boží výzvu: "Ať má církev ve třetím světě nevymře hlady, dokud se nevrátím."

image

Za dobu svého působení jsme doručili jídlo a potřebné věci v hodnotě více než 5 miliard Kč hladovějícím a zraněným lidem ve více než 92 národech světa.

image

Pomáháme rovněž zásobami nouzových potravin během katastrof, jako byly například tsunami v Japonsku, zemětřesení na Haiti, tornáda v Oklahomě, hurikán Sandy a při krizi v Sýrii.

Co děláme

Společně:

together-we-icon-1

Krmíme ty, kdo jsou hladoví.

together-we-icon-2

Posilňujeme církev po celém světě.

together-we-icon-3

Sdílíme naději, která přichází skrze Ježíše Krista.

Díky svým darům nám pomáháš krmit hladové po celém světě a sdílet s nimi evangelium. Tím se podílíš na poslání, které mění lidské životy k lepší budoucnosti a na věčnost.

Jak fungujeme

image

Následujeme Kristovo volání, abychom naplnili fyzické, emocionální a duchovní potřeby lidí, kteří jsou v krizi.

image

Díky finanční a modlitební podpoře lidí, jako jsi ty, doručujeme jídlo a jiné potřeby metodou od pastora k pastorovi, od sboru pro sbor.

V čem jsme jiní?

dollar-icon
93 cent

z každé stokoruny je použito na službu

  • Krmte hladové dohlíží nad celým procesem doručení pomoci do rukou těch, kteří ji nejvíce potřebují – právě tehdy, kdy ji potřebují nejvíce.
  • Předtím, než jídlo rozešleme, obstaráváme si záruku od vládních organizací, která nám dává právo distribuovat jídlo skze místní církve. Ty znají lidi v jejich komunitě a také znají nejlépe jejich potřeby.
  • Pod naším vedením je jídlo distribuováno tak, jak bylo zamýšleno. A co je ještě důležitější, Kristus je hlásán zraněným lidem, kteří potřebují slyšet o Jeho lásce!

Pomáhej s námi