fbpx

Novinky

Novinky
Krize v Barmě

4. května 2021

Drahý příteli, sestro, bratře,
v neuvěřitelné záplavě třaskavých zpráv se z mediálního prostoru úplně vytratilo téma kritické situace v Barmě.

Pastor Charlie z Living Word Ministries nám píše:

V tuto chvíli pomáháme doslova tisícům lidí, kteří se snaží utéct před násilím v Barmě. Jsou rozptýleni podél hranic mezi Barmou a Thajskem. Přežívají v džungli, u vodních toků a v jeskyních. Jejich vesnice byly často zničené bombardováním a požáry.

Většina si odnesla jen to, co sami unesli. Miminka a děti jsou pokryté komářími štípanci od hlavy k patě. Většina dospělých má řezné rány, odřeniny a otevřené rány, které je v tomto prostředí potřeba ošetřit antibiotickou mastí.
Vytváříme balíčky s jídlem, základními léky, plachtou pro zřízení dočasného přístřešku, sítí proti komárům, světlem dobíjenou baterkou a několika dalšími důležitými věcmi. Náš balíček pokryje potřeby pětičlenné rodiny a stojí nás 1.200 Kč. Za 240 Kč tedy pomáháme každému z těchto zoufalých lidí přežít a dojít do uprchlických táborů, které jsou pár dní cesty pěšky na druhé straně hranice.

Děkuji, že jste nás oslovili. Společně můžeme skutečně pomoct tisícům zoufalých rodičů a malých dětí!

Pastor Charlie

Pokud se k nám chceš připojit, můžeme společně pastora Charlieho a jeho tým dobrovolníků podpořit a pomoci tak mnoha tisícům dětí a dospělých v jejich bezútěšné situaci.

Pokud chceš pomoci, prosím, pošli svůj dar na účet 2801539486/2010

nebo na Slovensku na účet: SK08 1100 0000 0026 2270 1492
s variabilním symbolem 111.

Za hladové

Daniel Skokan

štítky
Zpět nahoruZpět nahoru